Zararları

Sigaranın zararları, nargilenin zararları, elektronik sigara zararlarıesrarın zararlarıtuzun zararlarıadaçayı zararlarısteroid zararlarızencefilin zararlarımastürbasyon zararları

Doğduğumuz günden beri sadece bireyler olarak değil tüm canlılar olarak beslenme alışkanlığına sahibiz. Çünkü canlılar olarak yemek , içmek gibi birincil yani hayati ihtiyaçlarımız bulunmaktadır. Bunları karşılamamız gerekmektedir.

Bir kısmını karşılayabildiğimiz ve sağlığımıza hiçbir zararı olmayan doğa ürünlerinin yerini gün geçtikçe maalesef bileşenli ve katkı maddeleri oldukça üst düzeyde olan ürünler almıştır. Bu ürünlerin sağlığımıza olan zararlarını anlatmak kelimeler ile yetersiz olacağından dolayı resimler ve yaşamış olan bireyler ile anlatmayı ve göstermeyi sizlere daha uygun bulduk. Hayatımızın bir parçası olan gıda ve beslenme ihtiyaçları bizim için olması gerektiği gibi değil maalesef olmaması gerektiği gibi üretilmektedir. Çünkü artan insan sayısı ve üretimde olan aksaklıklar nedeniyle bu durum dünya genelinde kaçınılmaz olmaktadır. Bir çok gıda ürününde yer alan ürünün öz dengesiyle oynanması yiyeceklerin zararlarının da artmasına sebep vermiştir. Sizlere günlük yaşantınızda yaptığınız davranışların nasıl sonuçlara neden olduğunu sitemizde kolaylıkla anlatmış bulunmaktayız.

www.zararlari.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *